Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis
Športové turnaje

Pridaj klub

Ste majiteľom resp. správcom nejakého futbalového klubu a mali by ste záujem o umiestnenie Vášho klubu na našich stránkach? Ak áno, tak stačí vyplniť nasledujúci formulár a zaslať ho.

 

Pridať klub

webnoviny

Turnaje na Slovensku

Podmienky prezentácie turnaja na stránke futbalovekluby.sk

Tu je naša ponuka :

 

 S futbalom úzko súvisia aj turnaje, preto Vám prinášame možnosť ich spropagovania na našej stránke ako aj na našom Facebook profile.

 

Ak sa rozhodnete u nás prezentovať Váš turnaj, na výber Vám ponúkame nasledovné formy:

1.      Podpora

2.      Poplatok

3.      Článok

 


 

1.      Podpora:

Uvedená forma zahŕňa:

-                       prezentáciu celého turnaja (od pozvánky na turnaj cez informácie o jeho mieste, čase konania, výšku registračného poplatku, prihlášku a ďalšie propozície o samotnom turnaji vrátane možnosti ich stiahnutia až po zverejnenie výsledkov a fotiek),

-                       ak máte vlastnú webovú stránku, tak preklik naň,

-                       uverejnenie Vašich parterov, sponzorov,

-                       uverejnenie kontaktných informácii na Vás,

-                       prvé miesta na stránke v sekcií články, po dobu trvania turnaja. Výsledky turnaja sa umiestňujú, ako článok. Samozrejmosť je umiestnenie výsledkov aj na Facebooku,

-                       informácie uverejnené na stránke www.futbalovkluby.sk budú zobrazené aj  na našom Facebook profile, kde máme stúpajúci nárast fanúšikov.

 

Táto forma prezentácie je bezplatná, ale je potrebné vykonať nákup trofejí pre prezentovaný turnaj prostredníctvom našej stránky.  V podstate ide o to, že z katalógu spoločnosti Victory Sport s.r.o. si vyberiete trofeje, zašlete nám objednávku, my ich za Vás objednáme a následne Vám ich doručíme, pričom faktúru za Vami vybrané trofeje si hradíte sami.

 

Prečo to je výhoda :

        trofeje, ktoré si objednáte prostredníctvom našej stránky Vám zaplatia prezentáciu turnaja,

        trofeje pre turnaj potrebujete v každom prípade, tak prečo ich nezabezpečiť cez nás a získať tak prezentáciu zadarmo.

Na konci mailu je uvedený bližší spôsob postupu pri objednávaní tovaru.


 

2.      Poplatok

Poplatok vo výške 15,- Euro za prezentáciu turnaja v rozsahu uvedenom vo forme : 1. Podpora.

Výhoda:  prezentácia turnaja na stránke www.futbalovekluby.sk a na profile Facebook.

Nevýhoda: spoplatnená prezentácia.  


 

3.      Článok

Umiestnime Vám na stránke www.futbalovekluby.sk v sekcii články stručný oznam o konaní turnaja bez prekliku, ktorý však behom nasledujúceho dňa nebude na titulnej stránke, keďže ho nahradia aktuálnejšie informácie. Oznam o turnaji bude zobrazený iba krátko a iba oveľa menšom rozsahu ako v prípade formy 1. Podpora alebo 2. Poplatok. Referencie:

 

P.J. Servis – spoločnosť, ktorá už druhý rok platí za prezentáciu jednotlivých turnajov na našej stránke sa dostala v priebehu niekoľkých dní na prvé miesta vo vyhľadávači Google s názvom ich turnajov. Vďaka prezentovaní turnajov na našej stránke sa dostali do povedomia širšej verejnosti a zvýšila sa aj účasť družstiev na ich turnajoch.  

 

Niva Cup –turnaj pod názvom Niva Cup 2011 sa po uverejnení na stránke dostal na prvé miesta v Google, jeho usporiadatelia si vybrali formu propagácie pod názvom Podpora.

 

MEMORIÁL PAVLA MIKLUŠŠÁKA – turnaj v Bardejove je s najaktuálnejšími informáciami na prvých miestach v Google vďaka stránke www.futbalovekluby.sk.

Stránka www.futbalovekluby.sk má silnú pozíciu v Google, preto aj turnaje na nej prezentované sa rýchlo umiestnia na popredných miestach v uvedenom vyhľadávači. 

Postup objednávania trofejí prostredníctvom našej stránky:

Naša stránka spolupracuje so spoločnosťou Victory Sport s.r.o., preto je Vaša prezentácia turnaja pri objednávaní trofejí prostredníctvom nás zadarmo.

 

Ako postupovať ?

 

1. na stránke www.victorysport.sk si vyberiete medaile, poháre (každý tovar na ich stránke  má svoj kód).

2. napíšete nám mail, v ktorom uvediete označenie a katalógové číslo tovarov, ktoré ste si vybrali a my následne odošleme objednávku na Vami vybraný tovar,

3. podľa katalógových cien Vám vystavíme faktúru, pokiaľ  súčasťou objednávky bude aj gravírovanie, tak konečná suma môže byť odlišná vzhľadom na jeho rozsah. Riadime sa  cenníkom spoločnosti Victory Sport s.r.o. (my ceny neurčujeme),

4. balík je zaslaný podľa vzájomnej dohody :

- poštou 1. triedy na Dobierku - D+2 dodanie najskôr druhý pracovný deň po dni podania. Samozrejme o podaní Vás budeme informovať.

- poštou 1. triedy - po zaplatení faktúry na náš účet  - D+2 dodanie najskôr druhý pracovný deň po dni podania. Samozrejme o podaní Vás budeme informovať.

5. objednaný tovar Vám následne dodáme poštou na Vami uvedenú adresu.


 

Je potrebné si však uvedomiť, že objednávka tovaru sa nesmie nechávať na poslednú chvíľu, vzhľadom na to aby sa zabezpečila jej realizácia a včasné doručenie prípadná reklamácia ešte pred samotným turnajom.

 

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a tešíme sa na spoluprácu.

 

Prajem pekný deň, s pozdravom Michal Juško a www.futbalovekluby.sk

 


Kontakt:

Mgr. Michal Juško

mail: futbalovekluby@gmail.com 

mobil: 0917 560 996

 

Partner projektu : Victory Sport s.r.o.

 

 

 
prevádzkovateľ stránky | 2006 © futbalovekluby.sk | webdesign © bart.sk | program: ITStudio.sk

SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk.
Všetky práva vyhradené
Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis
--