Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis
Športové turnaje

Pridaj klub

Ste majiteľom resp. správcom nejakého futbalového klubu a mali by ste záujem o umiestnenie Vášho klubu na našich stránkach? Ak áno, tak stačí vyplniť nasledujúci formulár a zaslať ho.

 

Pridať klub

webnoviny

Úradná správa č. 14. zo dňa 6. októbra 2011

Úradná správa č. 14. zo dňa  6. októbra  2011.

Sekretariát:

-          Oznamuje FO OOFZ Svidník , že výsledky , tabuľky , úradné správy , ŽK ,ČK ,strelci gólov , rozpis zápasov a tlačiva OOFZ nájdu na stránke : www.vysledky.futbalovekluby.sk alebo www.futbalovekluby.sk

-          Prípadné zmeny v obsadení R a DZ budú uverejňované v piatok po zasadnutí KR a DZ na www.vysledky.futbalovekluby.sk

 

ŠTK OOFZ:

1. Schvaľuje výsledky 9.kola I. triedy dospelých, 4.kola I. triedy dorastu a 4.kola I. triedy žiakov skupiny A,B,C.

2.  ŠTK odstupuje na doriešenie DK: FO Lúčka  - nerešpektovanie nariadenia ŠTK ÚS č. 12 bod 4.

 

DK OOFZ:

1. Trestá FO Lúčka za nerešpektovanie nariadenia ŠTK ÚS č. 12 bod 4.,  pokarhaním a následne žiada o vyjadrenie k danej situácii v súvislosti so stretnutím Kuková – Lúčka /dospelí/, (t.j. zápis o stretnutí) pod disciplinárnymi  dôsledkami a predvoláva na najbližšie zasadnutie DK dňa 13.10.2011 o 16.30 hod.  zástupcu FO Lúčka M. Mašleja.

 

Obsadenie KR a DZ :

1.trieda, dospelí - 11.kolo 16.10.2011 o 14.00 hod.:

Tisinec - Duplín / Maruščák,F. Bodnár,Špak,Feč /

Mestisko - Lúčka / Nemec, Preksta, Horochonič, Sadiv /

Lomné - Okrúhle / Darivčák, Hubáč, OOFZ, OOFZ /

Kuková – Chotča / Suchanič,OOFZ,OOFZ,Fiľarský /

Miňovce – Stročín / Vitko,Kaščák,OOFZ,Palička/

Sitníky – V .Mirošov / M.Dovičák,Sivák,OOFZ,Vaško/

1.trieda, dorast - 6.kolo 16.10.2011 o 11:45 hod.:

Breznica – Kalnište / Kaščák, Vitko /

Sitníky – Gribov / Sivák,M. Dovičák /

1.trieda, žiaci - 6.kolo 15.10.2011 o 10:00 hod.:

Skupina A:

Okrúhle - Kuková / Darivčák /

Lomné - Kalnište / Nemec /

Skupina B

Stročín – Mestisko / Suchanič /

Duplín – V. Mirošov / Kaščák /

Skupina C

Miňovce – N.Olšava / Hubáč /

Breznica – Tisinec / M.Dovičák /

 

 

 

 KR a DZ upozorňuje všetkých R a DZ, že zápisy so stretnutí sa odovzdávajú v počte  originál + 1 kópia.

KR a DZ nariaďuje pre všetkých R a DZ, aby zápis o stretnutí a správu delegáta odovzdávali vypísanú počítačom alebo strojom a to už od najbližšieho majstrovského stretnutia. / Uľahčí sa tým celé fungovanie odborných komisií /, túto povinnosť si splnili: Kaščák,Vitko,Hubáč,Nemec,Darivčák,Fiľarský,Feč,Palička,Piruch,Šafranko.

KR a DZ oznamuje R a DZ, že na stránke www.vysledky.futbalovekluby.sk nájdu Zápisy o stretnutí a Správy delegáta /ako prílohy/ a ďalšie dokumenty na stiahnutie.

KR a DZ žiada aj ostatných R a DZ aby zápisy o stretnutí a správy delegáta vypisovali tak ako to bolo nariadené !!!!!!!!!

KR a DZ oznamuje všetkým R, ktorý budú delegovaný na dvojstretnutie / dorast + dospelý /, že v takomto prípade majú nárok na diéty v hodnote 3,60 Eur / nakoľko strávia na jednom mieste viac ako 5 hodín /, neplatí to však v prípade ak sú delegovaný na samostatné stretnutie dorastu a následné stretnutie dospelých !!!!!!!!!

KR a DZ nariaďuje všetkým R a DZ , aby zápisy so stretnutí, rovnako ako aj správy delegáta odovzdali do 12.10.2011 do 15:00 hod a to priamo na OOFZ Svidník, poprípade uložili v stávkovej kancelárii TIPSPORT u Ing. Gumana.

KR a DZ dôrazne upozorňuje všetkých R a DZ , aby po skončení majstrovského stretnutia spoločne prešli napomínaných hráčov a strelcov gólov, nakoľko v minulosti došlo k viacerým nezrovnalostiam.

Naďalej platí povinnosť pre všetkých R, aby v kolónke vylúčený hráči na prednej strane zápisu o stretnutí uvádzali všetkých napomínaných hráčov / aj ŽK v poradí : meno, priezvisko, číslo RP, minúta priestupku /.

KR a DZ žiada všetkých DZ / platí pri stretnutiach 1.triedy/, aby vo svojich správach uvádzali, či domáci oddiel vyhotovil 1 originál a 3 kópie zápisu o stretnutí.

KR a DZ naďalej hľadá nových adeptov na rozhodcovský dres. Záujemcovia sa môžu dostaviť na pôdu OOFZ Svidník, každý štvrtok od 15:30 hod, budú srdečne vítaní .

-          OOFZ Svidník


Späť

prevádzkovateľ stránky | 2006 © futbalovekluby.sk | webdesign © bart.sk | program: ITStudio.sk

SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk.
Všetky práva vyhradené
Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis
--