Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis

Ste majiteľom resp. správcom nejakého futbalového klubu a mali by ste záujem o umiestnenie Vášho klubu na našich stránkach? Ak áno, tak stačí vyplniť nasledujúci formulár a zaslať ho.

Hlasy trénerov

16. 04. 2012
U 18,16: Spišská Nová Ves – Ružomberok B : U 15,14 : Vranov – Spišská Nová Ves

10. 04. 2012
Pavol Kubus – tréner SNV: „Veľmi dôležitý zápas pre obidva družstva. Vyhlásenia, že Loky nechce postúpiť neboli pravdivé, čo potvrdili domáci funkcionári. Bol to pekný zápas, ale obidva družstva pôsobili nervózne, uvedomovali si dôležitosť zápasu.

Dôležité body pre JUPIE Podlavice

04. 04. 2012
Zápas bol v znamení veľkej dôležitosti pre obidve mužstvá. Stretnutie sa v 1. polčase odohrávalo v strede ihriska s veľkou šancou domáceho Koctúra. Do druhého polčasu nastúpili mužstvá s jediným cieľom naplno bodovať.

01. 04. 2012
Starší dorast: Mladší dorast:1. liga starších žiakov

ŽP Podbrezová : JUPIE Banská Bystrica - Podlavice

31. 03. 2012

WOLFSBERG CUP - RAKÚSKO

27. 03. 2012
Medzinárodný mládežnícky turnaj Wolfsberg Cup v Rakúsku je každoročne jedným z najvýznamnejších športových podujatí s významnou podporou mesta a má čo ponúknuť každému účastníkovi.

OTAVA CUP - ČESKÁ REPUBLIKA

26. 03. 2012
Medzinárodný turnaj Otava Cup v Sušiciach je už od roku 1994 jedným z tradičných turnajov Euro-Sportringu a veľkou udalosťou ako pre účastníkov, tak aj pre mesto.

AMFORA CUP – CHORVÁTSKO

Pre všetkých, ktorí chcú skombinovať šport s pobytom pri mori, ponúkame turnaj Amfora Cup Poreči na Istrijskom polostrove. Centrom turnaja je komplex Zelena Laguna so štyrmi ihriskami.

U 15,14 : Spišská Nová Ves - Michalovce - komentáre k zápasom

25. 03. 2012
U 15,14 : Spišská Nová Ves - Michalovce

JUPIE Banská Bystrica - Podlavice :Spartak Trnava - komentáre k zápasom

24. 03. 2012
Starší dorast 1. liga: JUPIE Banská Bystrica - Podlavice :Spartak Trnava 1:3, polčas 0:2 Mladší dorast: JUPIE Banská Bystrica - Podlavice :Spartak Trnava 1:2, polčas 1:1.

Spišská Nová Ves - hodnotenie trénerov dorastov a 1. ligy starších žiakov

18. 03. 2012
II.liga staršieho dorastu - Východ:(SNV - MFK Košice B) Pavol Kubus - tréner SD SNV:II.liga MD - Východ - (SNV - MFK Košice B) Ján Kamenický Ing. - tréner MD SNV:1. liga starších žiakov U 15:( Stropkov SNV) Ján Fabián - tréner U 15 SNV:1. liga starších žiakov U 14 (Stropkov SNV) Branislav Ondáš,

Trenčín:JUPIE Banská Bystrica - Podlavice.

SD: AS Trenčín : JUPIE Banská Bystrica - Podlavice 6:0, polčas 2:0. -- MD: AS Trenčín : JUPIE Banská Bystrica - Podlavice 2:1, polčas 1:0.

15. 03. 2012

Hattrick Maroša Zimnikovala z JUPIE Podlavice

10. 03. 2012
Starší dorast a mladší dorast - JUPIE Banská Bystrica - Podlavice : MFK Košice

Young Talents Football Tournament 2012

08. 03. 2012
Vážení športoví priatelia, srdečne Vás pozývame na 1. ročník futbalového turnaja mladých hráčov v kategórii U/9 s názvom „Young Talents Football Tournament 2012“

prevádzkovateľ stránky | 2006 © futbalovekluby.sk | webdesign © bart.sk | program: ITStudio.sk

SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk.